Vítejte na AussiesWorld, jak již název napovídá, webových stránkách věnovaných plemeni australský ovčák!
Najdete zde spousty článků na téma povaha či vzhled australského ovčáka, dozvíte se více o onemocněních, na které toto plemeno může trpět, a nebo se dočtete o aktivitách, kterým se lze s Vaším australským ovčákem věnovat.

V neposlední řadě zde najdete kompletní přehled chovatelských stanic, chovných psů a fen a každoroční seznam narozených a plánovaných vrhů na území České republiky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pro doplnění informací, fotografií či v případě dotazů využijte , prosím, náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  ,případně SZ na Facebooku nebo KONTAKTNÍ FORMULÁŘE.:

-> nový chovný jedinec (foto doposlat emailem): ZDE

-> plánovaný vrh: ZDE

->jakékoliv další doplnění informací kromě fotografií (ne jen u chovných jedinců): ZDE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEJSME CHOVATELSKÁ STANICE! Uvedená štěňata jsou narozená v chovatelských stanicích v rámci ČR, nejsme jejich vlastníky.

Nejsme OFICIÁLNÍ databáze plemene australský ovčák žádného z klubů, tedy informace, které zde jsou uvedeny, jsou veřejně dostupné, či osobně získané přímo od  chovatelů či majitelů. Nevyžadujeme originální certifikáty k vyšetřením apod., za pravost informací ručí jejich poskytovatel, oprava a změna údajů vyhrazena.

Jediná OFICIÁLNÍ databáze AUO je pod klubem >KCHBO<

Pokud chcete být pravidelně informování o nejnovějších děních, navštivte naši stránku na Facebooku: